Düğün Fotoğrafçısı

Merhaba,

Demek sizde evlilik kervanına katılıyorsunuz. İşte bu çok güzel. Evlendiğiniz gün hayatınızın en güzel günlerinden biridir ve sadece bir kez o günü yaşayabilirsiniz. Bu özel günü ömür boyu hatırlayacaksınız. Düğün fotoğraflarınıza her baktığınızda en güzel anlarınızı görmek, göstermek en büyük mutluluğunuz olacak…

Dış mekan çekimleri ya da iç mekan çekimlerinde profesyonel bir fotoğrafçıyla çalışmanız sizin için en doğru seçim olacaktır. Çekimlerim de ihtiyaca göre 2 fotoğrafçı olarak çalışıyorum. Çekimlere gelirken yanımızda getirdiğimiz sürpriz objeler ve ekipmanlarımızla hayallerinizdeki gibi bir çekim gerçekleştirmekteyiz.

Fotoğraf çekimlerimin öncesinde ve sonrasında hiçbir ticari düşünceyle çalışmamaktayım. Öncelik verdiğim durum; sizin mutlu olmanız ve çekimlerde sıkılmadan en güzel anlarınızı fotoğraflamak.

Düğün fotoğrafı çekimlerinde artık stüdyo ortamı yerine dış mekanlar ve farklı görüntülerdeki iç mekanlar tercih ediliyor. Stüdyo dışında çekilen fotoğraflar hem görsel açıdan çok daha fazla seçenek sunmakta hemde samimi pozların ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Çekimlerimizi sizin belirlediğiniz sizin için özel, anılarınızın olduğu bir mekanda veya size zaman ve kurgu olarak uyum sağlayacak önerilerimiz arasında çekim yapmaktayız.

Tarafımızca size sağlanan profesyonel makine, ekip ve ekipmanlarla kendinizi güvende hissedecek ve en mükemmel sonucu alacaksınız.Herhangi bir iç mekan ya da dış mekanda çekim isteyebilir veya size sunduğumuz mekanları inceleyerek tercih yapabilirsiniz. Çekim yapılmasını istediğiniz mekanlar tarafından herhangi bir ek ücret istendiği takdirde ödeme sizin tarafınızdan karşılanmaktadır.

Düğün fotoğrafları çekimlerinin süreleri seçtiğiniz çekim paketine göre farklılık göstermektedir. Kuaförden düğüne kadar olan bir paket seçtiğinizde düğün sabahı uyandığınız ilk andan başlayarak düğün bitene kadar fotoğraf çekimi yapılabilir ya da sadece dış mekan çekimi istendiğinde sizin için uygun olan zaman dilimi içerisinde ortalama 3 saat sürebilir.

Fotoğraf sayısı ya da çekim süresi gibi limitlerimiz yoktur. Sizin en rahat şekilde fotoğraf çektirebileceğiniz bir zaman dilimini ayarlayarak en verimli sonucu almak için çalışmaktayız.Gün içerisindeki heyecanınız ve koşuşturmaları düşünürseniz, fotoğraf çekiminiz profesyonel ekibimiz sayesinde sizin için en rahatlatıcı bölüm olacaktır. Çekimleriniz için bizi tercih edin ve çekim gününe kadar başka birşey düşünmeyin. :)

buton2button