Düğün Fotoğrafı için İstanbul’un Harika Fonları

İstanbul!

Dünya’nın en güzel şehirlerinden biri… Bana göre en güzeli…

Fotoğrafçılık yaptığımdan dolayı İstanbul’da gezmediğim yer, girmediğim sokak kalmadı desem yalan olmaz. Her bir adımda farklı bir güzellik, bir hikaye yakalarım.

İstanbul, Düğün fotoğrafçıları için ücretsiz onlarca stüdyo sunmaktadır.  Mimarisi, boğazı, parkları, köprüleri vb. yüzlerce objeyi arkanıza alıp en güzel fotoğraflara sahip olabilirsiniz.

Özellikle Kuzguncuk’ta haftanın her günü her saati bir sokakta gelin ve damat mümkün. Bir kez bende Kuzguncuk sokaklarında çekim gerçekleştirdim. Bir daha yapmayı düşünmüyorum açıkçası. Düğün fotoğrafçınız Kuzguncuk’tan başka bir yer sunamıyorsa değiştirmenizde fayda var.

Kuzguncuk halkı da durumdan mağdur olmuş durumda. Bu yüzden çekimlerde tepki görmenizde olasılıklar arasında. Düğün fotoğrafçısının olayı aslında çekilmemişi çekmek olmalı. Yıllardır İstanbul’da evlenen çiftlerin yarısı Kuzguncuk sokaklarında, binalarının önünde fotoğraf çektirdi. Sizin fotoğraflarınızın sıradanlaşmasına neden olacaktır.

Şimdi İstanbul’da düğün fotoğrafları nerede çekilir? diye sorduğunuzu duyar gibiyim.

Tabi ki bu başlık altında İstanbul Düğün Fotoğrafı Mekanlarının hepsini sıralamak mümkün değil. Çiftlerimizin beklentileri ve talepleri doğrultusunda İstanbul’un en güzel yerlerinde düğün günlerini ölümsüzleştirebilirim. Ama Kuzguncuk hariç :)

İstanbul Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları ve paketleri hakkında bilgi almak için aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz.

buton2 button

Oğuzhan Akman
Oğuzhan Akman
İstanbul ve Tüm Türkiye için Düğün Çekimlerinize rezervasyon yaptırmak üzere benimle iletişime geçebilirsiniz. 0555 865 93 00 oguzhanakman@gmail.com
Related Posts

Yorumlar

????????????????????????????????????dugunfotograficisi kredi karti